• Відкриті торги
  • КЕП

«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)

1 461 712.00 UAH без ПДВ
Номер: 1e63138bbf2b4830b1316612f90b1d75
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-11-002478-c-b1
Замовник: Дочірнє підприємство "Благоустрій" комунального підприємства "Розділжитлосервіс! Новороздільської міської ради
Постачальник: ФОП "ГОВИКОВИЧ ВАСИЛЬ ОРЕСТОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 5/07
Дата підписання: 21.07.2021 00:00
Період дії договору: 21.07.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору: 1 461 712.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 1 461 712.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Облаштування (капітальний ремонт) центральної території міста по проспекту Шевченка від буд.№ 18 до буд.№ 26 із створенням безбар’єрного простору в м. Новий Розділ Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 81652, Україна, Львівська область, м. Новий Розділ, по пр. Шевченка, від буд.№ 18 до буд.№ 26 На карті

Внесені зміни

    Номер: fdc18b745753416082612fbb6884a6e9
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 29.12.2021 00:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода _1.pdf