-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Езофагогастродуоденоскоп з відеофіксацією Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024: 2019 – 17663- Гнучкий відео гастроскоп)
Тендер Prozorro UA-2021-06-07-001529-c
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
8b4bb99f99e94ea49193db0a2e7d8d6a
Внутрішній номер закупівлі:
10212034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-07-001529-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017656
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський, будинок 179
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єщенко Дар'я Володимирівна 380577255552 poliklinika20@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
07.06.2021 11:20 - 19.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2021 11:20 - 29.06.2021 00:00
Аукціон:
29.06.2021 13:21 - 29.06.2021 13:42
Період кваліфікації:
29.06.2021 13:42 - 30.06.2021 14:58
Період завантаження договору:
30.06.2021 14:58 - 20.07.2021 14:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Езофагогастродуоденоскоп з відеофіксацією Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024: 2019 – 17663- Гнучкий відео гастроскоп)
×
-
НК 024:2019:
17663 Гнучкий відеогастроскоп
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський, будинок 179
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Киріяк Володимир Михайлович
Оскарження: 30.06.2021 14:58 - 11.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2229506457
-
Контактна особа:
Киріяк Володимир Михайлович +380432554328 endodim@ukr.net
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, м.Вінниця вул.Шевченка,42 кв.9
Оскарження: 30.06.2021 14:58 - 11.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
999 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
999 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2021 14:58
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "УКР ДІАГНОСТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38517622
-
Контактна особа:
Сидоренко Тетяна Вадимівна +380503115824 tatyana.sidorenko@ukrdiagnostika.ua
-
Адреса:
01034, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Рейтарська, будинок 18/11 літ. А
Початкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
64b7ea867528492cbe3ff18d278dfcea
Ідентифікатор договору:
UA-2021-06-07-001529-c-b1
Постачальник:
ФОП Киріяк Володимир Михайлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2229506457
-
Контактна особа:
Киріяк Володимир Михайлович +380432554328 endodim@ukr.net
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, м.Вінниця вул.Шевченка,42 кв.9
Номер договору:
65
Сума договору:
999 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.07.2021 11:50
Статус:
Виконаний