-
Відкриті торги
-
КЕП
Езофагогастродуоденоскоп з відеофіксацією Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024: 2019 – 17663- Гнучкий відео гастроскоп)
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
6e55818ca46e4806a7cedb07c66ec20c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-01-001585-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017656
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський, будинок 179
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
34017656
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський, будинок 179
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Езофагогастродуоденоскоп з відеофіксацією
Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024: 2019 – 17663- Гнучкий відео гастроскоп)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.06.2021 10:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH