• Відкриті торги
  • КЕП

Езофагогастродуоденоскоп з відеофіксацією Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024: 2019 – 17663- Гнучкий відео гастроскоп)

999 700.00 UAH без ПДВ
Номер: 64b7ea867528492cbe3ff18d278dfcea
Ідентифікатор договору: UA-2021-06-07-001529-c-b1
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №20" Харківської міської ради
Постачальник: ФОП Киріяк Володимир Михайлович
Класифікатор ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Номер договору: 65
Дата підписання: 12.07.2021 11:50
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 999 700.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 999 700.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Езофагогастродуоденоскоп з відеофіксацією Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024: 2019 – 17663- Гнучкий відео гастроскоп)
Код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61068, Україна, Харківська область, Харків, проспект Московський, будинок 179 На карті

Внесені зміни

    Номер: e8bca503c16f48b5b785282bf323f0dd
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Викласти Додаток №1 в новій редакції
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 15.07.2021 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s