-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Езофагогастродуоденоскоп з відеофіксацією Код ДК 021:2015 (CPV) – 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (код НК 024: 2019 – 17663- Гнучкий відео гастроскоп)
Тендер Prozorro UA-2021-06-07-001529-c
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
07.06.2021 11:20 - 19.06.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим