-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з інженерного проектування («Реконструкція приміщень майстерні інв.№* Хмельницьког...×-
Послуги з інженерного проектування («Реконструкція приміщень майстерні інв.№* Хмельницького відділення філії «ВП «Складське господарство» АТ «НАЕК «Енергоатом». Хмельницька область, м. Нетішин, вул. Енергетиків, 36/3. Коригування»).
- ID: UA-2026-08-31-011046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244313
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 36217282ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-011044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244310
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, пр....×-
Послуги з поточного ремонту електричних мереж житлового будинку за адресою: м. Дніпро, пр. Героїв 19 п. 1 (усунення аварій у житловому фонді)
- ID: UA-2026-08-31-011043-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244309
АДМІНІСТРАЦІЯ СОБОРНОГО РАЙОНУ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013254ДК 021:2015: 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 23:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Офісні крісла та стільці (ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і ча...×-
Офісні крісла та стільці (ДК 021:2015 39110000-6 - Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них)
- ID: UA-2026-08-31-011031-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244305
Кам'янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) "Турбота" ЄДРПОУ: 40479686ДК 021:2015: 39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення та розвантаження лісопродукції по Камін...×-
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення та розвантаження лісопродукції по Камінь-Каширському надлісництву філії «Поліський лісовий офіс»
- ID: UA-2026-08-31-011039-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244301
ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45601597ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33140000-3 Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для а...×-
33140000-3 Медичні матеріали (33141600-6 - Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти)
- ID: UA-2026-08-31-011034-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244300
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний медичний спеціалізований центр" Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 01526394ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лот № 1: Бензин А-95 (паливні картки); Лот № 2: Дизельне паливо (паливні картки); Лот № 3:...×-
Лот № 1: Бензин А-95 (паливні картки); Лот № 2: Дизельне паливо (паливні картки); Лот № 3: Дизельне паливо (заправні талони по Україні)
- ID: UA-2026-08-31-010982-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244298
Управління державної охорони України ЄДРПОУ: 00037478ДК 021:2015: 09132100-4 Неетильований бензинПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Деревина дров’яна, 1 групи, неколота (дуб, граб, ясен, акація, клен)- ID: UA-2026-08-31-011029-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244297
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3012 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ (М.ОДЕСА) ЄДРПОУ: 23314215ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Придбан...×-
ДК 021:2015 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів (Придбання запчастин для ремонту автомобільного транспорту)
- ID: UA-2026-08-31-011028-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244296
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького ЄДРПОУ: 02125622ДК 021:2015: 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пускачі реверсивні безконтактні (НЯ ТЕЦ)- ID: UA-2026-08-31-011033-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244294
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО" ЄДРПОУ: 42399765ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мереж холодного водопостачання промислового холодильника (літера Д-1) з ул...×-
Поточний ремонт мереж холодного водопостачання промислового холодильника (літера Д-1) з улаштуванням теплоізоляції та системи автоматичного електрообігріву
- ID: UA-2026-08-31-010979-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244293
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України ЄДРПОУ: 14373207ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плінтус (багета) Premium Dekor- ID: UA-2026-08-31-011041-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244292
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 44190000-8 Конструкційні матеріали різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-08-31-011024-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244289
КЗ "Ветеранський Простір" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 45597806ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 72410000-7 – Послуги провайдерів (Підключення абонентського відгалуження до...×-
ДК 021:2015 – 72410000-7 – Послуги провайдерів (Підключення абонентського відгалуження до телекомунікаційної мережі (послуги доступу до мережі Інтернет) – 72411000-4)
- ID: UA-2026-08-31-011019-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244288
ДК 021:2015: 72410000-7 Послуги провайдерівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектно-кошторисної документації для об'єкту будівництва "Нове буд...×-
Розроблення проектно-кошторисної документації для об'єкту будівництва "Нове будівництво побутової каналізації по вулицях Садова, Бічна Садова, Набережна, Дорошенка, Сковороди, Маземи, Озерна, Шевченка, пл. Ринок, Шептицького, Коновальця, Козацька, Гонти, Янівська в сельщі Івано-Франкове Яворівського району Львівської області"
- ID: UA-2026-08-31-011022-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244287
Івано-Франківська селища рада ЄДРПОУ: 34106981ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАктивна -