-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 72410000-7 – Послуги провайдерів (Підключення абонентського відгалуження до телекомунікаційної мережі (послуги доступу до мережі Інтернет) – 72411000-4)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011019-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
55 500.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
20
год
17
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
73752310d0e944a5b12acd02bdabe216
Внутрішній номер закупівлі:
30244288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011019-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
55 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:52 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:52 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:52 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 500.00 ДК 021:2015 – 72410000-7 – Послуги провайдерів (Підключення абонентського відгалуження до телекомунікаційної мережі (послуги доступу до мережі Інтернет) – 72411000-4)