• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт мереж холодного водопостачання промислового холодильника (літера Д-1) з улаштуванням теплоізоляції та системи автоматичного електрообігріву

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

527 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
02
хв
03
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 820cc7f40f824f1b943137cef146273d
Внутрішній номер закупівлі: 30244293
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010979-a   
Замовник: Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
Контактна особа: Наталя Скрипніченко +380444973068 prtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 527 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:50 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:50 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:50 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴527 000.00 Поточний ремонт мереж холодного водопостачання промислового холодильника (літера Д-1) з улаштуванням теплоізоляції та системи автоматичного електрообігріву