-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт мереж холодного водопостачання промислового холодильника (літера Д-1) з улаштуванням теплоізоляції та системи автоматичного електрообігріву
Оголошено тендер
632 400.00
UAH
Номер:
eae855e6a5c34963a8f86b9d0b0d8c49
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013101-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
632 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт мереж холодного водопостачання промислового холодильника (літера Д-1) з улаштуванням теплоізоляції та системи автоматичного електрообігріву
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування:
31.08.2026 16:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт мереж холодного водопостачання промислового холодильника (літера Д-1) з улаштуванням теплоізоляції та системи автоматичного електрообігріву
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума632 400.00 UAH