-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення та розвантаження лісопродукції по Камінь-Каширському надлісництву філії «Поліський лісовий офіс»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011039-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
2 864 400.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
01
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
69a05d9768734b0891ece682dfc5c621
Внутрішній номер закупівлі:
30244301
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011039-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45601597
-
Адреса:
43010, Україна, Волинська область, Луцьк, проспект Волі, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Присяжний Іван Євгенович 380505770733 ivan.prysiazhnyy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 864 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:53 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:53 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:53 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:44
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 455 200.00 Лот 1. Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення та розвантаження лісопродукції по Камінь-Каширському надлісництву філії «Поліський лісовий офіс» в обсязі 22 200 м3
- Лот №2 ₴409 200.00 Лот 2. Послуги з навантаження (перевантаження), вивезення та розвантаження лісопродукції по Камінь-Каширському надлісництву філії «Поліський лісовий офіс» в обсязі 3700 м3