-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт "Ремонт навчально-практичного центру Інжинірінгу робототехнічних сист...- ID: UA-2026-08-31-012094-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245371
Дніпровський фаховий коледж радіоелектроніки ЄДРПОУ: 21910232ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шафа (скриня) холодильна низькотемпературна 350-500 л, Холодильник побутовий, двокамерний...×-
Шафа (скриня) холодильна низькотемпературна 350-500 л, Холодильник побутовий, двокамерний 250-299 л
- ID: UA-2026-08-31-012081-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245368
Військова частина Т0930 ЄДРПОУ: 26632233ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпаклівка- ID: UA-2026-08-31-012090-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245366
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуг...×-
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування обладнання теплових пунктів системи опалення будівель (сезонне, щомісячне))
- ID: UA-2026-08-31-012088-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245364
ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олія соняшникова рафінована- ID: UA-2026-08-31-012086-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245363
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ "ЛОКАЧИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ"ЛОКАЧИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИРСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20131856ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів...×-
Послуги з розроблення, підготовки, проведення та обробки результатів тестових компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту.
- ID: UA-2026-08-31-012082-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245361
Житомирський медичний інститут Житомирської обласної ради ЄДРПОУ: 02011284ДК 021:2015: 80320000-3 Послуги у сфері медичної освітиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012084-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245359
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Всесезонні шини- ID: UA-2026-08-31-012076-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245358
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Клеї для плитки- ID: UA-2026-08-31-012080-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245357
ДК 021:2015: 24910000-6 КлеїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів заг...×-
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом аутсорсингу (код 55510000-8 - Послуги їдалень за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-08-31-012079-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245356
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею №11- ID: UA-2026-08-31-012078-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245354
Рівненський ліцей №11 Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 22562052ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Вінницька область)- ID: UA-2026-08-31-012074-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245353
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної та кухні- ID: UA-2026-08-31-012072-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245351
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненської гімназії № 6- ID: UA-2026-08-31-012071-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245349
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини покрівлі та частини фасаду будівлі з дотриманням вимог по енер...×-
«Капітальний ремонт частини покрівлі та частини фасаду будівлі з дотриманням вимог по енергозбереженню, будівлі пожежного депо 40 ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Симона Петлюри, 58 (корегування)»
- ID: UA-2026-08-31-012070-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245348
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 38223651ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 00:00)
-