-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини покрівлі та частини фасаду будівлі з дотриманням вимог по енергозбереженню, будівлі пожежного депо 40 ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Симона Петлюри, 58 (корегування)»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012070-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 16.09.26 00:00)
5 675 336.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
23
год
32
хв
05
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a0e01b63204a4afab53065ab2e344636
Внутрішній номер закупівлі:
30245348
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012070-a
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитро Штурхацький +380967846208 dimasturhackij26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 675 336.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:00 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:00 - 16.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:00 - 13.09.2026 00:00
Аукціон:
з 16.09.2026 13:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 675 336.00 «Капітальний ремонт частини покрівлі та частини фасаду будівлі з дотриманням вимог по енергозбереженню, будівлі пожежного депо 40 ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Симона Петлюри, 58 (корегування)»