-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини покрівлі та частини фасаду будівлі з дотриманням вимог по енергозбереженню, будівлі пожежного депо 40 ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Симона Петлюри, 58 (корегування)»
Оголошено тендер
6 810 403.20
UAH
Номер:
95579c02ddc84c0a8c2f79c7af699e6f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014463-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38223651
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул.Озерна, 20/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 810 403.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт частини покрівлі та частини фасаду будівлі з дотриманням вимог по енергозбереженню, будівлі пожежного депо 40 ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області за адресою: м. Хмельницький, вул. Симона Петлюри, 58 (корегування)»
Примітки:
Річний план закупівель затверджено рішенням уповноваженої особи, протокол №301 від 31.08.2026.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
31.08.2026 17:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описза рахунок коштів спеціального фонду
Код класифікації видатківKПK-2027:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума4 410 840.47 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Описза рахунок коштів загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума2 399 562.73 UAH