• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Всесезонні шини

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

1 026 160.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
22
год
32
хв
42
сек
Гарантія - 30 784.00 UAH Довідка МВС Розрахувати вартість участі
Номер: c8339f1cc2c14621bd1c3200bfff2cf1
Внутрішній номер закупівлі: 30245358
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012076-a   
Замовник: Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
Контактна особа: Аніта Буянова +380443651928 dp-liut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 026 160.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:01 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:01 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:01 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:40

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 026 160.00 Всесезонні шини