-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт "Ремонт навчально-практичного центру Інжинірінгу робототехнічних систем"
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012094-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
6 666 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
32
хв
07
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
5f46a08fac79421690248a603c062a42
Внутрішній номер закупівлі:
30245371
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012094-a
Замовник:
Дніпровський фаховий коледж радіоелектроніки
×
-
Код ЄДРПОУ:
21910232
-
Адреса:
49006, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Степана Бандери, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Копейкін Андрій Олексійович 380984524145 DRPBK.INFO@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 666 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:03 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:03 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 666 666.67 Поточний ремонт "Ремонт навчально-практичного центру Інжинірінгу робототехнічних систем"