-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування обладнання теплових пунктів системи опалення будівель (сезонне, щомісячне))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012088-a
Більш детальна інформація в тендерній документації.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 18:00)
51 401.01
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
32
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
52c1849765164d64840e07dd6cedb483
Внутрішній номер закупівлі:
30245364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012088-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43665271
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вангородська Олександра Миколаївна 380443097730 vangorodska.o.m@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
51 401.01 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:02 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:02 - 08.09.2026 18:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:02 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 401.01 Код ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Послуги з технічного обслуговування обладнання теплових пунктів системи опалення будівель (сезонне, щомісячне))