-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 44110000-4 Конструкційні матеріали (Засіб протидронового захисту Київської...×-
ДК 021:2015 код 44110000-4 Конструкційні матеріали (Засіб протидронового захисту Київської ГЕС (захисний виріб ролетного типу) для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
- ID: UA-2026-08-31-012133-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245407
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини до аудіо- та відеообладнання- ID: UA-2026-08-31-012128-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245405
ДЕПАРТАМЕНТ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 03366144ДК 021:2015: 32350000-1 Частини до аудіо- та відеообладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
відсів та пісок- ID: UA-2026-08-31-012122-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245403
ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання адміністративного приміщення- ID: UA-2026-08-31-012124-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245400
КП Відділ соціального захисту населення Бродівської міської ради ЄДРПОУ: 43949344ДК 021:2015: 90900000-6 Послуги з прибирання та санітарно-гігієнічні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012120-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245399
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зріджений нафтовий газ (ЗНГ) «пропан» для заправки транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-012121-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245398
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА" ЄДРПОУ: 03342184ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гранули паливні (пелети) з деревинної сировини- ID: UA-2026-08-31-012119-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245397
ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45601597ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастило WD-40 200мл- ID: UA-2026-08-31-012118-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245395
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно- ID: UA-2026-08-31-012113-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245391
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Геологорозвідувальні роботи з розвитку мінерально-сировинної бази України на перехідному 1...×-
Геологорозвідувальні роботи з розвитку мінерально-сировинної бази України на перехідному 1 (одному) об’єкту геологорозвідувальних робіт (У-21-188/8)
- ID: UA-2026-08-31-012112-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245390
Державна служба геології та надр України ЄДРПОУ: 37536031ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Диктофон цифровий- ID: UA-2026-08-31-012105-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245389
Військова академія (м. Одеса) ЄДРПОУ: 24983020ДК 021:2015: 32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:01)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки, код ДК 021: 2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)- ID: UA-2026-08-31-012111-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245388
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Завершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 – 55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячог...×-
Код ДК 021:2015 – 55510000-8 - Послуги їдалень (Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
- ID: UA-2026-08-31-012109-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245387
Князівський ліцей Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області ЄДРПОУ: 24171686ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненської гімназії № 14- ID: UA-2026-08-31-012110-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245386
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безпілотні літальні апарати- ID: UA-2026-08-31-012101-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245383
Департамент патрульної поліції ЄДРПОУ: 40108646ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -