• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Безпілотні літальні апарати

Завершена

703 925.00 UAH без ПДВ
Номер: c5265c57b70d43de85b5814d50c427f1
Внутрішній номер закупівлі: 30245383
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012101-a   
Замовник: Департамент патрульної поліції
Контактна особа: Наталія Токаренко +380676391456 n.tokarenko@patrol.police.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 703 925.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
БЕЗПІЛОТНИЙ ЛІТАЛЬНИЙ АПАРАТ (КОМПЛЕКС) «ЛІНЗА Mk2» - комплектація 1Д-1НС (один БпЛА з денною гіростабілізованою камерою та одна наземна станція керування)
Код ДК 021:2015: 34711200-6 Безпілотні літальні апарати
Кількість 1 комплект
Період постачання до 28.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
БЕЗПІЛОТНИЙ ЛІТАЛЬНИЙ АПАРАТ (КОМПЛЕКС) «ЛІНЗА Mk2» - комплектація 1Д (один БпЛА з денною гіростабілізованою камерою)
Код ДК 021:2015: 34711200-6 Безпілотні літальні апарати
Кількість 2 штука
Період постачання до 28.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФРОНТЛАЙН РОБОТІКС"
Ціна пропозиції 703 925.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:06
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 64c3ce670ea5428eb3c2bf76876f33da
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012101-a-a1
Постачальник: ТОВ "ФРОНТЛАЙН РОБОТІКС"
Номер договору: 773
Сума договору: 703 925.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: БЕЗПІЛОТНИЙ ЛІТАЛЬНИЙ АПАРАТ (КОМПЛЕКС) «ЛІНЗА Mk2» - комплектація 1Д-1НС (один БпЛА з денною гіростабілізованою камерою та одна наземна станція керування): 384 125.00000 UAH без ПДВ
БЕЗПІЛОТНИЙ ЛІТАЛЬНИЙ АПАРАТ (КОМПЛЕКС) «ЛІНЗА Mk2» - комплектація 1Д (один БпЛА з денною гіростабілізованою камерою): 159 900.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 18:01
Статус:
Підписаний
pdf
Дог 773 від 31.08.2026.pdf