• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Зріджений нафтовий газ (ЗНГ) «пропан» для заправки транспортних засобів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

359 166.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
20
год
32
хв
18
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5fced94393cd4bd6bc428760f504d3b0
Внутрішній номер закупівлі: 30245398
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012121-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"
Контактна особа: Відділ з публічних закупівель 380502278896 KPTSTENDER@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 359 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:06 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:06 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:06 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴359 166.67 Зріджений нафтовий газ (ЗНГ) «пропан» для заправки транспортних засобів