• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Зріджений нафтовий газ (ЗНГ) «пропан» для заправки транспортних засобів

Оголошено тендер

431 000.00 UAH
Номер: aadd98951ae2464c847a87df6a7a9bde
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014300-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"
Очікувана вартість: 431 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Зріджений нафтовий газ (ЗНГ) «пропан» для заправки транспортних засобів
Примітки: Відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 за № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Дата опублікування: 31.08.2026 17:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума431 000.00 UAH