-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ноутбуки, код ДК 021: 2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012111-a
Завершена
131 700.06
UAH з ПДВ
Номер:
79786dfe206b47859c149e459b8ba59e
Внутрішній номер закупівлі:
30245388
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012111-a
Замовник:
Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
33966850
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Двірцева, буд.37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Юхимець +380663677633, +380509170202 fin.ukit@gmail.com http://kultura.dn.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
131 700.06 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбуки
Кількість
3 штука
Період постачання
до 12.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32197899
-
Контактна особа:
+380506180606
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛ.ВОЗНЕСЕНСЬКОГО будинок 31
Ціна пропозиції
131 700.06 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0324c6f6ce4f49f38ec4935cbf0ba917
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012111-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32197899
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛ.ВОЗНЕСЕНСЬКОГО будинок 31
Номер договору:
08/4-2026
Сума договору:
131 700.06 UAH з ПДВ
Сума договору:
109 750.05 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 18:00
Статус:
Підписаний