• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Гранули паливні (пелети) з деревинної сировини

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

1 605 025.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
03
год
13
хв
09
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f820801a228c4fd5acea229c04e13ed7
Внутрішній номер закупівлі: 30245397
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012119-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Присяжний Іван Євгенович 380505770733 ivan.prysiazhnyy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 605 025.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:06 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:06 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:06 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 605 025.00 Гранули паливні (пелети) з деревинної сировини