• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Гранули паливні (пелети) з деревинної сировини

Оголошено тендер

1 926 030.00 UAH
Номер: ac0f638132974e25b5553dc4d4f20188
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014211-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПОЛІСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 1 926 030.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Гранули паливні (пелети) з деревинної сировини
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Дата опублікування: 31.08.2026 17:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 926 030.00 UAH