-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тверде паливо- ID: UA-2026-08-31-007723-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241006
ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дороги по вулиці Обереговій вздов...×-
Послуги з поточного ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дороги по вулиці Обереговій вздовж житлового будинку № 18 по проспекту Героїв України у Центральному районі міста Миколаєва»
- ID: UA-2026-08-31-007725-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241004
Адміністрація Центрального району Миколаївської міської ради ЄДРПОУ: 05410576ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання авторського нагляду на об"єкті: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього...×-
Виконання авторського нагляду на об"єкті: "Капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття вул.Шевченка в с.Бронники Рівненського району" Коригування
- ID: UA-2026-08-31-007730-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241003
Городоцька сільська рада ЄДРПОУ: 04387183ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з реконструкції вузла розподілу електроенергії у діючій будівлі за адресою: м. Оде...×-
Послуги з реконструкції вузла розподілу електроенергії у діючій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. М. Грушевського, 49
- ID: UA-2026-08-31-007726-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30241002
Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області ЄДРПОУ: 25829550ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування та поточний ремонт портативних відеореєстраторів Protekt-R01S- ID: UA-2026-08-31-007727-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240999
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ (№1)" ЄДРПОУ: 08562602ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини- ID: UA-2026-08-31-007716-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240993
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14323422ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Здійснення авторського нагляду за виконанням робіт по об'єкту «Заходи з енергозбереже...×-
Здійснення авторського нагляду за виконанням робіт по об'єкту «Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт конструктивних елементів житлового будинку, а саме: заміна вікон на енергозберігаючі в місцях загального користування будинку за адресою: вул. Едуарда Фукса, буд. 56, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.»
- ID: UA-2026-08-31-007721-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240988
ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) Відновлення будівлі корпус...×-
(ДК 021:2015 код 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи) Відновлення будівлі корпусу керування ГЕС-1 філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго" пошкодженої внаслідок збройної агресії Російської Федерації (капітальний ремонт)
- ID: UA-2026-08-31-007719-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240987
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо- ID: UA-2026-08-31-007715-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240986
Комунальне некомерційне підприємство "Перегінська лікарня" Перегінської селищної ради ЄДРПОУ: 01993598ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтівка СТ-17 10л (ДК 021-2015: 44830000-7 - Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники)- ID: UA-2026-08-31-007688-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240985
Ліцей імені Василя Симоненка Львівської міської ради ЄДРПОУ: 20834428ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електролічильник для НД с. Майдан-Гологірський- ID: UA-2026-08-31-007637-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240975
Відділ з питань культури Золочівської міської ради Золочівського району Львівської області ЄДРПОУ: 44080127ДК 021:2015: 38550000-5 ЛічильникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батарея для ноутбука Dell 14.8V 2600mAh 38.4Wh- ID: UA-2026-08-31-007692-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240974
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЖОВТАНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41420942ДК 021:2015: 31440000-2 Акумуляторні батареїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
16810000-6 - Частини для сільськогосподарської техніки- ID: UA-2026-08-31-007689-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240969
КП водоканалізаційне господарство "Ічень" Ічнянської міської ради Чернігівської області ЄДРПОУ: 33380497ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: - 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Ламінатори, біндер на...×-
код ДК 021:2015: - 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Ламінатори, біндер на пластикову пружину, плівка для ламінування 100 мгк глянцева, пластикові пружини, папір для брошурування кольоровий, фотопапір глянцевий для брошурування)
- ID: UA-2026-08-31-007684-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240967
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" ЄДРПОУ: 05536797ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плівка поліетиленова- ID: UA-2026-08-31-007672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240966
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45456197ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 06.09.26 00:00)
-