-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Двигуни та їх частини
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007716-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
c9fb928fdb0b4f7d87974c76182abd9a
Внутрішній номер закупівлі:
30240993
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007716-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1241 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14323422
-
Адреса:
Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
JC Premium Паливний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Puro Фільтр салону
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
WIX масляний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
JC Premium Повітряний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
JC Premium Повітряний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
WIX масляний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Puro Фільтр салону
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
JC Premium Паливний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Topran Шків генератора
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Elring Сальник колінвала
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
BOSCH Ремінь
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ELRING Прокладка кришки клапанів
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ELRING К-кт прокладок
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
BOSCH Свічка розжарювання
Кількість
6 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ELRING Прокладка помпи
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ELRING Прокладка турбокомпресора
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ELRING Прокладка колектора
Кількість
3 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
ELRING Прокладка термостата
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
SHAFER Фільтр повітряний Bogdan, Isuzu
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Donaldson Фільтр паливний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
JAPAN PARTS Оливний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
FEBI Паливний фільтр
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
WIX FILTERS Фільтр салону
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
WIX FILTERS Фільтр повітряний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
BOSCH Фільтр оливи
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
MAHLE ORIGINAL Фільтр палива
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Радіатор системи охолодження
Кількість
1 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
NGK Свічка запалювання
Кількість
4 штука
Період постачання
до 05.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
25 324.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:02
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8433022c2ff34d74bc210fc36b7e7ce0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007716-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
50/2415/2/1-118/2026
Сума договору:
25 324.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
JC Premium Паливний фільтр: 310.00000 UAH без ПДВ
Puro Фільтр салону: 305.00000 UAH без ПДВ
WIX масляний фільтр: 180.00000 UAH без ПДВ
JC Premium Повітряний фільтр: 285.00000 UAH без ПДВ
JC Premium Повітряний фільтр: 285.00000 UAH без ПДВ
WIX масляний фільтр: 180.00000 UAH без ПДВ
Puro Фільтр салону: 305.00000 UAH без ПДВ
JC Premium Паливний фільтр: 310.00000 UAH без ПДВ
Topran Шків генератора: 1 250.00000 UAH без ПДВ
Elring Сальник колінвала: 1 880.00000 UAH без ПДВ
BOSCH Ремінь: 412.00000 UAH без ПДВ
ELRING Прокладка кришки клапанів: 1 216.00000 UAH без ПДВ
ELRING К-кт прокладок: 1 250.00000 UAH без ПДВ
BOSCH Свічка розжарювання: 487.50000 UAH без ПДВ
ELRING Прокладка помпи: 235.00000 UAH без ПДВ
ELRING Прокладка турбокомпресора: 202.00000 UAH без ПДВ
ELRING Прокладка колектора: 213.00000 UAH без ПДВ
ELRING Прокладка термостата: 227.00000 UAH без ПДВ
SHAFER Фільтр повітряний Bogdan, Isuzu: 790.00000 UAH без ПДВ
Donaldson Фільтр паливний: 1 550.00000 UAH без ПДВ
JAPAN PARTS Оливний фільтр: 312.00000 UAH без ПДВ
FEBI Паливний фільтр: 912.00000 UAH без ПДВ
WIX FILTERS Фільтр салону: 470.00000 UAH без ПДВ
WIX FILTERS Фільтр повітряний: 470.00000 UAH без ПДВ
BOSCH Фільтр оливи: 318.00000 UAH без ПДВ
MAHLE ORIGINAL Фільтр палива: 806.00000 UAH без ПДВ
Радіатор системи охолодження: 5 500.00000 UAH без ПДВ
NGK Свічка запалювання: 450.00000 UAH без ПДВ
Puro Фільтр салону: 305.00000 UAH без ПДВ
WIX масляний фільтр: 180.00000 UAH без ПДВ
JC Premium Повітряний фільтр: 285.00000 UAH без ПДВ
JC Premium Повітряний фільтр: 285.00000 UAH без ПДВ
WIX масляний фільтр: 180.00000 UAH без ПДВ
Puro Фільтр салону: 305.00000 UAH без ПДВ
JC Premium Паливний фільтр: 310.00000 UAH без ПДВ
Topran Шків генератора: 1 250.00000 UAH без ПДВ
Elring Сальник колінвала: 1 880.00000 UAH без ПДВ
BOSCH Ремінь: 412.00000 UAH без ПДВ
ELRING Прокладка кришки клапанів: 1 216.00000 UAH без ПДВ
ELRING К-кт прокладок: 1 250.00000 UAH без ПДВ
BOSCH Свічка розжарювання: 487.50000 UAH без ПДВ
ELRING Прокладка помпи: 235.00000 UAH без ПДВ
ELRING Прокладка турбокомпресора: 202.00000 UAH без ПДВ
ELRING Прокладка колектора: 213.00000 UAH без ПДВ
ELRING Прокладка термостата: 227.00000 UAH без ПДВ
SHAFER Фільтр повітряний Bogdan, Isuzu: 790.00000 UAH без ПДВ
Donaldson Фільтр паливний: 1 550.00000 UAH без ПДВ
JAPAN PARTS Оливний фільтр: 312.00000 UAH без ПДВ
FEBI Паливний фільтр: 912.00000 UAH без ПДВ
WIX FILTERS Фільтр салону: 470.00000 UAH без ПДВ
WIX FILTERS Фільтр повітряний: 470.00000 UAH без ПДВ
BOSCH Фільтр оливи: 318.00000 UAH без ПДВ
MAHLE ORIGINAL Фільтр палива: 806.00000 UAH без ПДВ
Радіатор системи охолодження: 5 500.00000 UAH без ПДВ
NGK Свічка запалювання: 450.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
26.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний