• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

вугілля марки ДГ 0-200

Завершена

492 099.60 UAH з ПДВ
Номер: 02d5a74f442941fda2bd485060a62ccb
Внутрішній номер закупівлі: 30241006
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-007723-a   
Замовник: КЗ Головненська спеціальна школа "Центр освіти" Волинської обласної ради
Контактна особа: Солодуха Тетяна Іванівна +380968364463 gshi-golovne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 492 099.60 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
тверде паливо
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 60 тонна
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 44323, Україна, Волинська область, Головно, вул Лесі українки 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "САМ -Моторс"
Ціна пропозиції 492 099.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3d71612a4bfc4035bd3f9ad25a8b2b15
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-007723-a-a1
Постачальник: Приватне підприємство "САМ -Моторс"
Номер договору: 50
Сума договору: 492 099.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 492 099.60 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: тверде паливо: 8 201.66000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір 50.pdf