-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з реконструкції вузла розподілу електроенергії у діючій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. М. Грушевського, 49
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007726-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
561 400.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
16
год
02
хв
24
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
03d1c258cd974e3baa1220280cd5e5ce
Внутрішній номер закупівлі:
30241002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007726-a
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25829550
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, вул. М. Грушевського, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єфімова Алла Іванівна 380948632826 yefimova.ai@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
561 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 15:03 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 15:03 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження:
31.08.2026 15:03 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴561 400.00 Послуги з реконструкції вузла розподілу електроенергії у діючій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. М. Грушевського, 49