-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з реконструкції вузла розподілу електроенергії у діючій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. М. Грушевського, 49
Оголошено тендер
673 680.00
UAH
Номер:
072d78f627bf4ecc85fcb79f2c5db3ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-009200-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25829550
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, вул. М. Грушевського, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25829550
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, вул. М. Грушевського, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
673 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з реконструкції вузла розподілу електроенергії у діючій будівлі за адресою: м. Одеса, вул. М. Грушевського, 49
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
31.08.2026 14:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти на утримання Служби Замовника
Сума673 680.00 UAH