-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливо
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-007715-a
Завершена
235 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e5dbaeb0c06c49a79d766271ca5728f4
Внутрішній номер закупівлі:
30240986
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-007715-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перегінська лікарня" Перегінської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993598
-
Адреса:
77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вул.Сотенного Довбуша,11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельникович Ірина Петрівна +380347498309 buhalt1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
235 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Лада-Оил"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40343710
-
Контактна особа:
- +380347491209
-
Адреса:
77662, Україна, Івано-Франківська область, с-ще Перегінське, вул. Січ.Стрільців, 202
Ціна пропозиції
235 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 15:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
797a6a70beba4c31a4aa5df8fde527e9
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-007715-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Лада-Оил"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40343710
-
Адреса:
77662, Україна, Івано-Франківська область, с-ще Перегінське, вул. Січ.Стрільців, 202
Номер договору:
57
Сума договору:
235 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
195 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний