-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запчастини для автомобіля- ID: UA-2026-09-04-014110-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302779
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЖИТОМИРСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ОПОРНА ЛІКАРНЯ" НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01991671ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Картопля- ID: UA-2026-09-04-014108-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302775
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу для дітей з особливими освітніми потребами №31 "Родинний затишок" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 21430957ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Ремонт та технічне обслуговування автомобіля RENAULT KANGOO- ID: UA-2026-09-04-014104-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302773
Військова частина А4667 ЄДРПОУ: 26637383ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кавовий напій ( Класифікація за ДК 021-2015 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція...×-
Кавовий напій ( Класифікація за ДК 021-2015 15860000-4 - Кава, чай та супутня продукція.)
- ID: UA-2026-09-04-014105-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302772
КУ Китайгородський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю ЄДРПОУ: 23844232ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Масло фаворит 180 г- ID: UA-2026-09-04-014103-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302771
Дубищенська гімназія Чуднівської міської ради Житомирської області ЄДРПОУ: 22067832ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування (повидло)- ID: UA-2026-09-04-014102-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302770
Брусницька сільська рада ЄДРПОУ: 04417441ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами.- ID: UA-2026-09-04-014101-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302769
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПОЧАПИНЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 26242568ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Товари за кодом ДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з констр...×-
Товари за кодом ДК 021:2015:44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
- ID: UA-2026-09-04-014100-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302768
БОБРИЦЬКА ГІМНАЗІЯ ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41879071ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
-
Донорські кошти
Придбання мультимедійного обладнання для створення сучасного освітнього простору з облашту...×-
Придбання мультимедійного обладнання для створення сучасного освітнього простору з облаштування лабораторії біології в Комунальному закладі загальної середньої освіти «Гімназія №29 Хмельницької міської ради» на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2026 році (інтерактивні столи)
- ID: UA-2026-09-04-014099-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302767
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Гімназія №29 Хмельницької міської ради" ЄДРПОУ: 22772312ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війн...×-
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війни та військовослужбовців»
- ID: UA-2026-09-04-014098-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302766
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради ЄДРПОУ: 26488105ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (Яйце куряче)- ID: UA-2026-09-04-014097-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302765
Купільський ліцей Війтовецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 26496398ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)- ID: UA-2026-09-04-014096-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302764
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу ЄДРПОУ: 02070855ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:30)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тимчасові споруди для обслуговування санітарних потреб відвідувачів КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань»...×-
Тимчасові споруди для обслуговування санітарних потреб відвідувачів КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань». В рамках обласного проєкту «Кемпінги Львівщини» (Розпорядження голови ЛОВА №439/0/5-26ВА від 08.04.2026) Захід: «Розбудова інфраструктури на туристично-рекреаційних локаціях (санітарні зони, кемпінги, велоінфраструктура тощо)», а саме: «Облаштування інфраструктури організованої зони відпочинку та оздоровлення населення за адресою: с. Урич, Стрийський район, Львівська область».
- ID: UA-2026-09-04-014094-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302763
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань" ЄДРПОУ: 33839909ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Капітальний...×-
ДК 021:2015 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт "Капітальний ремонт внутрішніх приміщень, санвузлів та системи пожежогасіння, сигналізації та сповіщення Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича» м. Дрогобич, вул. Театральна, 1 Львівської області"
- ID: UA-2026-09-04-014093-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302762
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ МУЗИЧНО-ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ.ЮРІЯ ДРОГОБИЧА" ЄДРПОУ: 02225588ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт з відновлення покриття (улаштування тротуарної плитки) після проведення ав...×-
поточний ремонт з відновлення покриття (улаштування тротуарної плитки) після проведення аварійно-відновлювальних робіт на зовнішньої теплотрасі в ЗДО № 46 м.Житомира
- ID: UA-2026-09-04-014095-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30302761
Заклад дошкільної освіти № 46 міста Житомира ЄДРПОУ: 22061522ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -