• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війни та військовослужбовців»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

36 600.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
30
хв
57
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 225b18d48795432fbd541e3fd039d9aa
Внутрішній номер закупівлі: 30302766
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-014098-a   
Замовник: Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
Контактна особа: Іван Іванович Криленко 380931496375 ivankrylenkodsms@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 36 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 22:30 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 22:30 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 22:30 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 12:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴36 600.00 Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війни та військовослужбовців»