-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війни та військовослужбовців»
Оголошено тендер
43 920.00
UAH
Номер:
ca547038aa444283963280a03be826e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-017260-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26488105
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26488105
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
43 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з забезпечення організації та проведення «Змагання з більярду серед ветеранів війни та військовослужбовців»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
04.09.2026 22:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5061 - Забезпечення діяльності місцевих центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та проведення фізкультурно-масових заходів серед населення регіону
Адміністративно-територіальна класифікаціяХарків
Сума43 920.00 UAH