-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-014096-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:30)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 08:30)
2 984 205.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
01
хв
14
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ae5df670d9e94d91a57f0297477d25a3
Внутрішній номер закупівлі:
30302764
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-014096-a
Замовник:
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070855
-
Адреса:
76019, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Добрянська +380668151054 yula100695@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 984 205.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 22:27 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 22:27 - 20.09.2026 08:30
Період оскарження:
04.09.2026 22:27 - 17.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 13:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 984 205.00 Газове паливо (Природний газ)