• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Тимчасові споруди для обслуговування санітарних потреб відвідувачів КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань». В рамках обласного проєкту «Кемпінги Львівщини» (Розпорядження голови ЛОВА №439/0/5-26ВА від 08.04.2026) Захід: «Розбудова інфраструктури на туристично-рекреаційних локаціях (санітарні зони, кемпінги, велоінфраструктура тощо)», а саме: «Облаштування інфраструктури організованої зони відпочинку та оздоровлення населення за адресою: с. Урич, Стрийський район, Львівська область».

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 09:00)

2 499 996.56 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
09
год
31
хв
20
сек
Гарантія - 70 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6e1072344e58436dac238ba7b0fe6185
Внутрішній номер закупівлі: 30302763
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-014094-a   
Замовник: Комунальний заклад Львівської обласної ради "Адміністрація державного історико-культурного заповідника "Тустань"
Контактна особа: Тимоцко Ірина Михайлівна +380673534633 tymotskoi@gmail.com http://tustan.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 499 996.56 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 22:29 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 22:29 - 20.09.2026 09:00
Період оскарження: 04.09.2026 22:29 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 499 996.56 Тимчасові споруди для обслуговування санітарних потреб відвідувачів КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань». В рамках обласного проєкту «Кемпінги Львівщини» (Розпорядження голови ЛОВА №439/0/5-26ВА від 08.04.2026) Захід: «Розбудова інфраструктури на туристично-рекреаційних локаціях (санітарні зони, кемпінги, велоінфраструктура тощо)», а саме: «Облаштування інфраструктури організованої зони відпочинку та оздоровлення населення за адресою: с. Урич, Стрийський район, Львівська область».