• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Ремонт та технічне обслуговування автомобіля RENAULT KANGOO

Завершена

0.00 UAH з ПДВ
Номер: d0287977935942c183b0ab279a4576bd
Внутрішній номер закупівлі: 30302773
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-014104-a   
Замовник: Військова частина А4667
Контактна особа: Ліннік Микола Степанович 380673637786 a4667.mykola.linnik@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Турбокомпресор діагностика на стенді
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання 25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Ремонт турбокомпресора
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання 25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації
Заміна картриджа турбокомпресора
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання 25.08.2026 - 15.09.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 11 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.09.2026 22:31
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 359ac0a2d07e425fb74f0b389ea21da9
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-04-014104-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 511
Сума договору: 11 850.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 9 875.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Турбокомпресор діагностика на стенді: 886.00000 UAH без ПДВ
Ремонт турбокомпресора: 3 967.00000 UAH без ПДВ
Заміна картриджа турбокомпресора: 5 022.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2026 00:00 - 25.12.2026 00:00
Дата підписання: 25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний