-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по проведенню експертизи кошторисної частини проекту будівництва "Поточний ре...×-
Послуги по проведенню експертизи кошторисної частини проекту будівництва "Поточний ремонт частини коридору II поверху з облаштування санвузла для маломобільних груп населення, та сходових маршів будівлі комунального підприємства "Ратнівський центр первинної медичної допомоги" Ратнівської селищної ради по вулиці Європейська,64 смт.Ратне Ковельського району Волинської області"
- ID: UA-2026-08-31-013366-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246540
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38485788ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Полотно сіткове вузлове поліамідне- ID: UA-2026-08-31-013367-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246539
КП "ЕЛУАШ" ЄДРПОУ: 03345018ДК 021:2015: 39540000-9 Вироби різні з канату, мотузки, шпагату та сіткиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту автомобіля Ford TRANSIT № 3209т4 VIN WF0HXXGBFHYC33562- ID: UA-2026-08-31-013365-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246538
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 50630000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів військового призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторна батарея (код ДК 021:2015 - 31430000-9 - Електричні акумулятори)- ID: UA-2026-08-31-013364-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246537
МАШІВСЬКЕ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО ЄДРПОУ: 37022779ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-08-31-013363-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246536
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №6" ЄДРПОУ: 25375178ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу гусеничного...×-
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування транспортного засобу гусеничного екскаватора Komatsu PC290LC-10 реєстраційний номер ВХ 958 Е (ремонт турбокомпресора та очистка сажового фільтра) за кодом ДК 021:2015:50110000-9 "Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання"
- ID: UA-2026-08-31-013361-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246535
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Верстат для намотування котушок оптоволокна шириною 450 мм – 3 шт- ID: UA-2026-08-31-013278-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246533
Військова частина А5201 ЄДРПОУ: 26643706ДК 021:2015: 42611000-2 Верстати спеціального призначенняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Картопля столова пізня, квасоля сушена та крупа горохова шліфована, колота (код ДК 021:201...×-
Картопля столова пізня, квасоля сушена та крупа горохова шліфована, колота (код ДК 021:2015 – 03210000-6: Зернові культури та картопля)
- ID: UA-2026-08-31-013359-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246532
Гуманітарний відділ Миронівської міської ради ЄДРПОУ: 43122946ДК 021:2015: 03210000-6 Зернові культури та картопляПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування (ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень)- ID: UA-2026-08-31-013362-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246531
Навчально-виховний комплекс "Школа комп'ютерних технологій - Львівський технологічний ліцей" ЄДРПОУ: 23888732ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків з вигрібної ями з вигрібної ями Драбівської...×-
Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків з вигрібної ями з вигрібної ями Драбівської гімназії за адресою: с. Драбівка вул. Берегова, 1-А
- ID: UA-2026-08-31-013358-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246530
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ НАБУТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41066136ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноутбуки- ID: UA-2026-08-31-013350-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246529
Військова частина А5201 ЄДРПОУ: 26643706ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення та встановлення інформаційних табличок- ID: UA-2026-08-31-013356-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246528
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ'Я" ЄДРПОУ: 02004597ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лампи- ID: UA-2026-08-31-013357-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246527
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 31510000-4 Електричні лампи розжаренняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-08-31-013353-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246526
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Пере...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Перегінської селищної ради (аутсорсинг): Перегінський ліцей №1 Перегінської селищної ради.
- ID: UA-2026-08-31-013355-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246525
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44133477ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -