-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Молодіжна в с.Ставрів Рівненської обла...×-
Послуги з поточного ремонту дорожнього покриття вул.Молодіжна в с.Ставрів Рівненської області
- ID: UA-2026-08-31-013690-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246861
Підлозцівська сільська рада ЄДРПОУ: 04526609ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з перезарядки та технічного обслуговування (діагностика) вогнегасників ВП-5 -1шт- ID: UA-2026-08-31-013689-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246860
КЗ Малорозтіцький заклад дошкільної освіти Іршавської міської ради Закарпатської області ЄДРПОУ: 35161083ДК 021:2015: 50610000-4 Послуги з ремонту і технічного обслуговування захисного обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Скловолоконна сітка для фаасадних робіт ТМ FASAD Майстер Фасад М145 Premium- ID: UA-2026-08-31-013686-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246858
Військова частина А5164 ЄДРПОУ: 26643267ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металеві огорожі та їх частини за кодом ДК 021:2015 – 44210000-5 «Конструкції та їх частин...×-
Металеві огорожі та їх частини за кодом ДК 021:2015 – 44210000-5 «Конструкції та їх частини»
- ID: UA-2026-08-31-013684-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246855
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20" ЄДРПОУ: 39940162ДК 021:2015: 44210000-5 Конструкції та їх частиниЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 9 класів Братковецького ліцею Івано-Фр...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 9 класів Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013683-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246854
БРАТКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20563060ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-08-31-013682-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246853
АРХІВНИЙ ВІДДІЛ КОЛОМИЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЄДРПОУ: 38521356ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33760000-5- Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки- ID: UA-2026-08-31-013681-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246852
Зорянська сільська рада ЄДРПОУ: 04387220ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекс безпілотний авіаційний "КОЛОС-7” або еквівалент- ID: UA-2026-08-31-013678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246851
ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко (Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки)- ID: UA-2026-08-31-013679-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246850
ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-11 класів способом аутсорсингу- ID: UA-2026-08-31-013677-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246848
ЛІЦЕЙ № 25 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 19400558ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана.- ID: UA-2026-08-31-013675-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246847
ГЛИБОКОПОТІЦЬКА ГІМНАЗІЯ "КАРБУНЕШТЬ" СОЛОТВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25998821ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Спеціальна аварійно-рятувальна машина гірська (САРМ-Г) за ДК 021:2015 - 34130000-7 — Мотот...×-
Спеціальна аварійно-рятувальна машина гірська (САРМ-Г) за ДК 021:2015 - 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби в рамках Проєкту: «Підвищення ефективності надання первинної медичної допомоги рятувальниками та медичними командами» в рамках Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027)
- ID: UA-2026-08-31-013674-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246846
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38627339ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 30 днів (до 01.10.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Яйце куряче столове, категорія Перша (M)- ID: UA-2026-08-31-013672-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246844
ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий- ID: UA-2026-08-31-013671-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246842
КУ Білівський опорний заклад середньої освіти |-||| ступенів Чортківської міської ради Тернопільської області ЄДРПОУ: 24618851ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:44810000-1 Фарби (Фарби)- ID: UA-2026-08-31-013669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246841
БАХМАЦЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 БАХМАЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33392518ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -