-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 9 класів Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013683-a
Завершена
139 095.00
UAH без ПДВ
Номер:
4337ee9ed38a43fa8152d061a3d63af0
Внутрішній номер закупівлі:
30246854
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013683-a
Замовник:
БРАТКОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20563060
-
Адреса:
77462, Україна, Івано-Франківська область, с. Братківці, вул. Шевченка Т.Г., буд. 89 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мар'яна Королюк +380986382462 korolyukmusya@gmail.com https://schoolbratkivtsi.jimdofree.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Так як рішення Івано-Франківської міської ради про встановлення граничних вартостей харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради, було прийнято 27 серпня 2026 року, це унеможливлює вчасне проведення та дотримання термінів проведення, що визначені Особливостям та Законом, відкритих торгів по закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) на вересень-грудень 2026 року (далі Послуга) та унеможливлює надання Послуги з 01 вересня 2026 року.
Тому, для забезпечення та організації вчасного та якісного надання послуг з одноразового гарячого харчування учнів 1-9 класів Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) з 02 вересня 2026 року по 16 вересня 2026 року (період, який необхідний для проведення відкритих торгів на закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів 1-9 класів Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг) на період до кінця грудня 2026 року включно) непередбачуваність - до 27.08.2026р. не було встановлено граничних вартостей харчування, що не дозволяло скласти технічне завдання; брак часу - не достатньо часу для проведення відкритих торгів, щоб розпочати надання послуг з організації гарячого харчування учнів з 02 вересня 2026 року та документальне підтвердження - рішенням 64 сесії Івано-Франківської міської ради від 27.08.2026 р № 178-64 «Про встановлення вартості харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради», враховуючи, що навчальний процес та обов`язок забезпечення дітей харчуванням розпочинається з 01.09.2026 року, враховуючи те, що дотримання строків для проведення відкритих торгів (які становлять не менше 15-20 днів) є об`єктивно неможливим, оскільки це призведе до зриву організації харчування та порушення ст.56 ЗУ «Про освіту»; виникає нагальна потреба у здійснення даної Закупівлі.
Очікувана вартість:
139 095.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1 - 9 класів Братковецького ліцею Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
Кількість
11 день
Період постачання
02.09.2026 - 16.09.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЛОГІН ОКСАНА ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3584309662
-
Адреса:
77462, Україна, Івано-Франківська область, с. Братківці, Івано-Франківський р-н село Братківці вул.Молодіжна будинок 20
Ціна пропозиції
139 095.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
9fdf931bcc2d4ea7887ce99270fa1363
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013683-a-a1
Постачальник:
ЛОГІН ОКСАНА ІГОРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3584309662
-
Адреса:
77462, Україна, Івано-Франківська область, с. Братківці, Івано-Франківський р-н село Братківці вул.Молодіжна будинок 20
Номер договору:
14/26
Сума договору:
139 095.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 23:20
Статус:
Підписаний