-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металеві огорожі та їх частини за кодом ДК 021:2015 – 44210000-5 «Конструкції та їх частини»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013684-a
Завершена
142 842.00
UAH з ПДВ
Номер:
47ed7c5db9124dd08d8bfb746ae00c5f
Внутрішній номер закупівлі:
30246855
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013684-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "ДЖЕРЕЛО-20"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39940162
-
Адреса:
08615, Україна, Київська область, село Варовичі, Фастівський район, вулиця Сонячна, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколенко Алла 380672421464 sokolenko-alla@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
142 842.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Секція огорожі "Стандарт" d=4+4мм 50х200мм, 1,7*2,5
Кількість
88 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Місце постачання
08623, Україна, Київська область, селище Калинівка, вулиця Центральна, 78-а
На карті
Секція огорожі "Стандарт" d=4+4мм 50х200мм, 1,5*2,5
Кількість
17 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Місце постачання
08623, Україна, Київська область, селище Калинівка, вулиця Центральна, 78-а
На карті
Стовп для кріплення сітки огорожі ЗЕЛЕНИЙ 60*40 Н-2,5м
Кількість
89 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Місце постачання
08623, Україна, Київська область, селище Калинівка, вулиця Центральна, 78-а
На карті
Стовп для кріплення сітки огорожі ЗЕЛЕНИЙ 60*40 H-4,0м
Кількість
1 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Місце постачання
08623, Україна, Київська область, селище Калинівка, вулиця Центральна, 78-а
На карті
Комплект кріплення для сітки огорожі Скоба 40*60
Кількість
267 штука
Період постачання
до 04.09.2026
Місце постачання
08623, Україна, Київська область, селище Калинівка, вулиця Центральна, 78-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ТМ ЗАВОД ЦЕНТР-СІТКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
41005969
-
Контактна особа:
Коваль Дмитро Олександрович 380445911515
-
Адреса:
03048, Україна, м. Київ, вулиця Медова, будинок 3А
Ціна пропозиції
142 842.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 23:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
bbf6dc93d36f4ae9a25a4e7d253db1d5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013684-a-a1
Постачальник:
ТОВ ТМ ЗАВОД ЦЕНТР-СІТКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
41005969
-
Адреса:
03048, Україна, м. Київ, вулиця Медова, будинок 3А
Номер договору:
312/П
Сума договору:
142 842.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
119 035.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Секція огорожі "Стандарт" d=4+4мм 50х200мм, 1,7*2,5
: 850.00000 UAH без ПДВ
Секція огорожі "Стандарт" d=4+4мм 50х200мм, 1,5*2,5 : 770.83350 UAH без ПДВ
Стовп для кріплення сітки огорожі ЗЕЛЕНИЙ 60*40 Н-2,5м: 316.66660 UAH без ПДВ
Стовп для кріплення сітки огорожі ЗЕЛЕНИЙ 60*40 H-4,0м: 500.00000 UAH без ПДВ
Комплект кріплення для сітки огорожі Скоба 40*60: 9.16670 UAH без ПДВ
Секція огорожі "Стандарт" d=4+4мм 50х200мм, 1,5*2,5 : 770.83350 UAH без ПДВ
Стовп для кріплення сітки огорожі ЗЕЛЕНИЙ 60*40 Н-2,5м: 316.66660 UAH без ПДВ
Стовп для кріплення сітки огорожі ЗЕЛЕНИЙ 60*40 H-4,0м: 500.00000 UAH без ПДВ
Комплект кріплення для сітки огорожі Скоба 40*60: 9.16670 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 15:00
Статус:
Підписаний