-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Спеціальна аварійно-рятувальна машина гірська (САРМ-Г) за ДК 021:2015 - 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби в рамках Проєкту: «Підвищення ефективності надання первинної медичної допомоги рятувальниками та медичними командами» в рамках Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013674-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 29 днів (до 01.10.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 29 днів (до 01.10.26 00:00)
11 466 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
29
дн
18
год
45
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
710e226b8f454107b6910790a769df9d
Внутрішній номер закупівлі:
30246846
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013674-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38627339
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ПІДВАЛЬНА будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Степан Гапало +0322230216 s.gapalo@dsns.gov.ua https://lv.dsns.gov.ua/
Організація-донор:
Міністерство фондів розвитку та регіональної політики Республіки Польща
×
-
Ідентифікатор:
PL-REGON 140315583
-
Адреса:
00-926, Республіка Польща, Masovian, Warsaw, 2 Wspólna St., 4
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 466 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 23:17 - 28.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 23:17 - 01.10.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 23:17 - 28.09.2026 00:00
Аукціон:
з 01.10.2026 14:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 466 666.67 Спеціальна аварійно-рятувальна машина гірська (САРМ-Г)