-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спеціальна аварійно-рятувальна машина гірська (САРМ-Г) за ДК 021:2015 - 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби в рамках Проєкту: «Підвищення ефективності надання первинної медичної допомоги рятувальниками та медичними командами» в рамках Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027)
Оголошено тендер
11 466 666.67
UAH
Номер:
5c15d16056234f81ab8735ccccfe3085
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-016117-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38627339
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ПІДВАЛЬНА будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38627339
-
Адреса:
79006, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ПІДВАЛЬНА будинок 6
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
11 466 666.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальна аварійно-рятувальна машина гірська (САРМ-Г) за ДК 021:2015 - 34130000-7 — Мототранспортні вантажні засоби в рамках Проєкту: «Підвищення ефективності надання первинної медичної допомоги рятувальниками та медичними командами» в рамках Програми Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 22:55
Донорська програма:
Програма Польщі Interreg VI-A NEXT
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Спеціальна аварійно-рятувальна машина гірська (САРМ-Г)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗакупівля проводитиметься за кошти Гранту Європейського Союзу та загального фонду Державного бюджету шляхом проведення відкритих торгів з особливостями на умовах, визначених у Грантовому контракті № PLUA.02.01-IP.01-0003/23-00 та в цій тендерній документації.
Сума11 466 666.67 UAH