• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплекс безпілотний авіаційний "КОЛОС-7” або еквівалент

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 16.09.26 12:00)

1 035 500.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
31
хв
00
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 271426e3c4f64cc3bc347b99b6472e7d
Внутрішній номер закупівлі: 30246851
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013678-a   
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Міський центр інформаційних технологій"
Контактна особа: Лісовець Віталій 380984456757 Vitalii.Lisovets@lce.lvivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 035 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 23:21 - 13.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 23:21 - 16.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 23:21 - 13.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 15:03

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 035 500.00 Комплекс безпілотний авіаційний "КОЛОС-7” або еквівалент