-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Какао- ID: UA-2026-09-03-013903-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287269
Яготинський ліцей №2 Яготинської міської ради ЄДРПОУ: 24892121ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Стільці м'які учнівські- ID: UA-2026-09-03-013901-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287268
Ліцей № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03874573ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вішак підлоговий VENEZIA WHITE (код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя...×-
Вішак підлоговий VENEZIA WHITE (код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
- ID: UA-2026-09-03-013897-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287265
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського хар...×-
Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
- ID: UA-2026-09-03-013887-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287263
Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської селищної ради ЄДРПОУ: 43983610ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Консультаційні послуги щодо отримання та налаштування Кваліфікованого електронного підпису...×-
Консультаційні послуги щодо отримання та налаштування Кваліфікованого електронного підпису протягом двох років в захищеному сховищі DepositSign за ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки даних.
- ID: UA-2026-09-03-013892-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287262
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ П'ЯТИХАТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04052620ДК 021:2015: 72310000-1 Послуги з обробки данихЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування ( овочі і фрукти)- ID: UA-2026-09-03-013885-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287260
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СТЕПАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44397136ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з страхування- ID: UA-2026-09-03-013891-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287259
ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування: кава зернова, мелена та розчинна- ID: UA-2026-09-03-013886-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287256
КУ "Сервісний офіс "Хаб Ветеран" ЄДРПОУ: 45159276ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 31150000-2 «Баласти для розрядних ламп чи трубок» (Джерело живлення постій...×-
Код ДК 021:2015 31150000-2 «Баласти для розрядних ламп чи трубок» (Джерело живлення постійного струму, сумісне з електролізною установкою з виробництва гіпохлориту натрію «Selcoperm SES 2000 Electrochlorinator»)
- ID: UA-2026-09-03-013870-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287255
Міське комунальне підприємство "Хмельницькводоканал" ЄДРПОУ: 03356128ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги елеваторів (культура кукурудза); Послуги елеваторів (культура соняшник) (ДК 021:20...×-
Послуги елеваторів (культура кукурудза); Послуги елеваторів (культура соняшник) (ДК 021:2015 : 63120000-6 — Послуги зберігання та складування)
- ID: UA-2026-09-03-013880-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287252
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЄДРПОУ: 00493712ДК 021:2015: 63120000-6 Послуги зберігання та складуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 18:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для відзначення, нагородження- ID: UA-2026-09-03-013881-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287251
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04590725ДК 021:2015: 39290000-1 Фурнітура різнаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: Капітальний ремонт частини прим...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу №2 Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола за адресою: вул.Богдана Лепкого, 4 в м.Тернополі
- ID: UA-2026-09-03-013878-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287250
Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола ЄДРПОУ: 14039833ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профнастил- ID: UA-2026-09-03-013875-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287249
Військова частина 1474 ЄДРПОУ: 14321860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 19.09.26 18:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)- ID: UA-2026-09-03-013879-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287248
ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана 21%- ID: UA-2026-09-03-013876-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287247
ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -