-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги елеваторів (культура кукурудза); Послуги елеваторів (культура соняшник) (ДК 021:2015 : 63120000-6 — Послуги зберігання та складування)
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013880-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
3 125 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
38
хв
46
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
bb57992d3a884cc6a7d79b1345fa8199
Внутрішній номер закупівлі:
30287252
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013880-a
Замовник:
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493712
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, площа Соборна 8/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальчук Андрій Васильович 380456307025 bnau@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
63120000-6 Послуги зберігання та складуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:11 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:11 - 19.09.2026 18:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:11 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 11:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 125 000.00 Послуги елеваторів (культура кукурудза); Послуги елеваторів (культура соняшник) (ДК 021:2015 : 63120000-6 — Послуги зберігання та складування)