-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги елеваторів (культура кукурудза); Послуги елеваторів (культура соняшник) (ДК 021:2015 : 63120000-6 — Послуги зберігання та складування)
Оголошено тендер
3 750 000.00
UAH
Номер:
a13c715e84f7465b9acce7def61c59b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017068-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493712
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, площа Соборна 8/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493712
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, Біла Церква, площа Соборна 8/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги елеваторів (культура кукурудза); Послуги елеваторів (культура соняшник) (ДК 021:2015 : 63120000-6 — Послуги зберігання та складування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
63120000-6 Послуги зберігання та складування
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.09.2026 16:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги елеваторів (культура кукурудза)
Кількість
3000 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Послуги елеваторів (культура соняшник)
Кількість
4500 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума3 750 000.00 UAH