-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з страхування
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013891-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
1 122 240.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
00
год
30
хв
25
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
ff2b53b910aa4379b1fea33e9a3d4b49
Внутрішній номер закупівлі:
30287259
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013891-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дніпротранссервіс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995663
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО, будинок 88 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна КРАВЧЕНКО +380503901210 01995663@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 122 240.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:11 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:11 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:11 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 14:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 122 240.00 Послуги з страхування