• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з страхування

Оголошено тендер

1 122 240.00 UAH
Номер: f54a7df7cd0e47028b155dc31a96eb5e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017344-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дні­про­транс­сер­віс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дні­про­транс­сер­віс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 122 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з страхування
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.09.2026 17:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума1 122 240.00 UAH