• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 00:00)

32 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
26
хв
10
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: eedbcc84ffdd4faf9b42087e4c7a7330
Внутрішній номер закупівлі: 30287248
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-013879-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Контактна особа: Лисенко Валерія Сергіївна 380532608733 Valeriia_Lysenko@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 32 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 17:11 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 17:11 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження: 03.09.2026 17:11 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 11:02

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴32 000.00 ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)