• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)

Оголошено тендер

38 400.00 UAH
Номер: bd0116ec689c4776827dc635a8520bde
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-03-017074-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
Очікувана вартість: 38 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 32420000-3 – Мережеве обладнання (Кабель мережевий – 32421000-0)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнання
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 03.09.2026 16:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума38 400.00 UAH