-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Профнастил
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-013875-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 18:00)
153 620.78
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
13
год
35
хв
57
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9fcdf504701b4e65a593c8f17e5c82a9
Внутрішній номер закупівлі:
30287249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-013875-a
Замовник:
Військова частина 1474
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321860
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Хаюк Антон Анатолійович 380672877036 izmail1474tk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
153 620.78 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 17:10 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 17:10 - 19.09.2026 18:00
Період оскарження:
03.09.2026 17:10 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 620.78 Профнастил